אודות מאפיית הדגנים

למעלה מ40 שנה של איכות קולינרית, חדשנות, ולקוחות נאמנים לטיב ולטעם, העניקו למאפיית הדגנים את תואר אחת מעשר המאפיות הטובות של ישראל.
למאפיית הדגנים פס יצור עשיר במיוחד הכולל לחמי הבריאות כדוגמאת לחמי מחמצת במגוון רחב של טעמים , לחם כוסמין , לחם שיפון מלא , לחם קל מחיטה מלאה , לחם קסטן , ולחמניות בריאות המיוצרות מ 100% מקמח מלא .
משפחת דאושין והקשר שלה לעולם האפייה החל בראשית שנות ה 70 .האיש החזון והמותג מאחורי מאפיית הדגנים הוא מר עזרא דאושין.

מר עזרא דאושין מביא עמו ניסיון רב של שנים ארוכות של ידע מקצועי בתחום האפייה ייצור בקרת איכות המוצר וציוד אפייה.

היסטורית המאפייה ומשפחת דאושין

עסק משפחתי

.מאפיית הדגנים היא עסק משפחתי , אשר חוזקה היא אמינות ואיכות המתבססת על גבי שנים רבות תוך כדי פעילות משפחתית צמודה , לשיפור ובקרה יום יומי.
למאפייה חנות ברח שטמפפר 47 פתח תקווה , וחנות ברח הרצל 29 פתח תקווה

בין לקוחות המאפייה נמנים : משטרת ישראל , עירית פתח תקווה , טרייד מוביל פתח תקווה , בתי ספר , קייטנות , מתנס"ים ואירועים סביב כל ימות השנה .
רכישה איסוף ומשלוחים ניתן לבצע מכל אחת מחנויות החברה או המפעל בתיאום מראש .

 

 

 

מאפיית הדגנים הפכה למאפייה המובילה בפתח תקווה בשל איכות המוצרים ותוצרתה , לחם לסוגיו , עוגות ועוגיות בורקסים , וכדומה.
המאפייה דואגת באופן קבע לפיתוח מוצרים חדשים ואיכותיים , לחמי בריאות במתכונים אישים , לחם כוסמין , לחמניות בריאות , תוך כדי שימוש בחומרי גלם המובילים בשוק , על מנת לשמור ולהשביח את איכות מוצרי המאפייה . 
עם השנים שמרה מאפיית הדגנים על מעמדה בתחום העיר פתח תקווה , בעיקר תוך כדי שמירה על איכות מוצריה , כמאפייה המובילה בפתח תקווה , תוך כדי מתן שירות ללקוחותיה .
למאפייה מפעל ייצור למוצרי המאפייה ומפעל לייצור מוצרי מיני כריכים וקינוחים ברח בלטימור 7 פתח תקוה אשר הוקם על פי כל כללי ותקנות משרד הבריאות .

מוצרי מאפיית הדגנים הם בהשגחת בד"ץ הרב מחפוד פתח תקווה .

פיתוח מוצרים לתוצרת איכותית